داوران هفته نوزدهم لیگ برتر؛ حاجملک برای استقلال و حیدری برای پرسپولیس سوت میزنند
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۷۰۳۵۹۴۴
حمید حاجملک و پیام حیدری در هفته نوزدهم دیدارهای استقلال و پرسپولیس برابر حریفانشان را سوت میزنند.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رقابتهای لیگ برتر فوتبال با برگزاری بازیهای هفته نوزدهم در روزهای سهشنبه و چهارشنبه پیگیری میشود.
اسامی داوران رقابتهای هفته نوزدهم اعلام شد که به شرح زیر است:
سهشنبه ۱۸ بهمن
آلومنیوم اراک - مس رفسنجان
داوران: موعود بنیادیفر، محمد علی پورمتقی، علیرضا طاهرخانی، میثم حیدری
نساجی مازندران - پیکان تهران
داوران: یعقوب آشوری، امین زاهدی، علیرضا صیاد، علی بای
استقلال - نفت مسجد سلیمان
داوران: حمید حاج ملک، آرمان اسعدی، عباس پورحیدری، حامد سیری
فولاد خوزستان - سپاهان اصفهان
داوران: محمد حسین زاهدیفر، علیرضا مرادی، علی احمدی، روحالله شریفی
چهارشنبه ۱۹ بهمن
هوادار تهران - تراکتور
داوران: امیر عرب براقی، محسن سلطانی، میلاد قاسمی، مهدی اجاقی
ذوب آهن - ملوان بندرانزلی
داوران: عباس راکی، رحیم حاجیپور، ولی کاوسی، محمدعلی صلاحی
گلگهر سیرجان - مس کرمان
داوران: رضا عادل، مهدی سیفی، دانیال باشنده، احسان اکبری
صنعت نفت آبادان - پرسپولیس
داوران: پیام حیدری، علیرضا ایلدرم، وحیدی سیفی، امیر ایار
انتهای خبر/
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری دانشجو
کلیدواژه: سازمان لیگ فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران کمیته داوران فدراسیون فوتبال هفته نوزدهم
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت snn.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری دانشجو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۰۳۵۹۴۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
کشتی فرنگی جام تختی| نفرات و تیمهای برتر مشخص شدند/ ایران قهرمان شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی
۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند
۶۷ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی ۲- امیرمحمد یارمحمدزئی ۳- هایک ملیکیان (ارمنستان) و امید حامدی ۵- آرمین محب ثابت و غلامرضا عبدولی ۷- علی شیرزاد ۸- محمد اسکندری ۹- حسین اسفندیاری ۱۰- روبن میرانیان (ارمنستان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور
۷۷ کیلوگرم: ۱- غلامرضا فرخی ۲- علیرضا عبدولی ۳- سید محمد عربی و عارف حبیب الهی ۵- محمدرضا حجامی و احمد نجفی ۷- امیرمحمد صمدی ۸- محمدحسن حسینی ۹- حیدر یوسف جبار ۱۰- مسعود کاووسی
۸۲ کیلوگرم: ۱- اشکان سعادتی فر ۲- شاهین بداغی ۳- ساموئل گریگوریان (ارمنستان) و عباس مهدی زاده ۵- جمال اسماعیلی و علی محمودآبادی ۷- محمدحسین آزرم دخت ۸- احمد صلح دوست ۹- شکور فاتحی ۱۰- محمدامین حسینی
۸۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمودی ۲- بهروز هدایت ۳- ابوالفضل پایدار و آرشام بهرام زاده ۵- علی کبیری و محمدهادی صیدی ۷- نریمان مهمدی ۸- ابوالفضل سپهوند ۹- اشکان عبدولی ۱۰- حسین کلیوند
۹۷ کیلوگرم: ۱- شایان حبیب زارع ۲- هایک خلویان (ارمنستان) ۳- حسین بالی و امیررضا اکبری ۵- علی عابدی درزی و محمدصادق عبدالهی ۷- محمد نصرتی ۸- ابوالفضل حاجی وندی ۹- امیرمحمد نجفی ۱۰- حمیدرضا کشتکار
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر ۲- رازمیک کوردیان (ارمنستان) ۳- آلبرت واردانیان (ارمنستان) و مهرداد کلیوند ۵- امیرحسین کریمی و سید ابوالفضل میرزاده ۷- ابوافضل فتحی تزنگی ۸- امید محمودی ۹- مهدی حسین پور ۱۰- علیرضا حسنوند
رده بندی تیمی: ۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۱۱۵ امتیاز ۳- سوریه ۱۰ امتیاز ۴- عراق ۴ امتیاز
انتهای پیام/